Turnieje DESW

Turnieje DESW

Kolekcja nagrań z imprez DESW, na których miałem okazje być jako zawodnik, sędzia lub widz. Są to głównie kilkuminutowe materiały promocyjne, pokazujące najciekawsze momenty danej imprezy.

Pora zasiąść wygodnie, zapiąć pasy i dać się porwać duchowi rywalizacji.


System oznaczania trafień.

Eksperymentalny mini turniej promujący alternatywne zasady z wykorzystaniem SOT.

ŚKUNKS 2015.

Zlepek ciekawych i śmiesznych akcji ze ŚKUNKS 2015.

Fechtschule (ARMA-PL)

Film promocyjny SDESW ARMA-PL, nakręcony podczas krajowego zjazdu Stowarzyszenia. Jego celem jest również promocja ceremonii Fechtschule.

ŚKUNKS 2014.

Bardzo intensywna kompilacja najciekawszych akcji ze ŚKUNKSa 2014, zsynchronizowana z epicką muzyką.

W3 2013.

Dłuższa relacja z Warszawskich Warsztatów Walki 2013, wraz z wywiadami prowadzących warsztaty.

SMDF 2012.

Zbiór najciekawszych starć z turniejów walki długim mieczem i kordem zarejestrowanych podczas Spotkania Miłośników Dawnego Fechtunku 2012. Dodatkowo, fragmenty turnieju indywidualnego, praktycznego ścinania na czas.

W3 2012.

Krótka relacja z Warszawskich Warsztatów Walki 2012. Jeden z bardziej dynamicznych filmów promocyjnych, jaki zmontowałem.

ŚKUNKS 2012.

Zbiór najciekawszych starć z turniejów walki długim mieczem i kordem na Śląskich Konfrontacjach Utraconych Nauk Kunsztu Szermierczego 2012. Dodatkowo, krótkie fragmenty z warsztatów i zawodów w indywidualnym, praktycznym ścinaniu na czas.

ŚKUNKS 2012 (Zapasy).

Skróty najciekawszych rzutów w turnieju zapasów historycznych na Śląskich Konfrontacjach Utraconych Nauk Kunsztu Szermierczego 2012.

Bitwa Narodów 2012.

Relacja z tego co działo się w obozie SDESW ARMA-PL podczas Bitwy Narodów 2012. Byliśmy tam niestety tylko w sobotę mimo, że pozostałe sekcje obsadzały imprezę od piątku do niedzieli.

W3 2011.

Chyba najbardziej rzeźnicze wideo. Testy nowych zasad sędziowania i nieprzerywania starć przy pierwszym trafieniu, zaowocowały niezwykle dynamicznymi pojedynkami, ale i większym prawdopodobieństwem kontuzji.

ŚKUNKS 2011.

Zbiór najciekawszych starć z fazy pucharowej turnieju walki długim mieczem na Śląskich Konfrontacjach Utraconych Nauk Kunsztu Szermierczego 2011. Dodatkowo, krótkie fragmenty z zawodów w indywidualnym, praktycznym ścinaniu na czas.

Chcesz sobie ustawić avatar? Zarejestruj się!

Po rejestracji sprawdź spam swojej poczty. Mail z hasłem mógł do niego trafić.